Гумористичний концерт студії "DoubleYou"

8 декабря, 19:00
цена: от 80 грн

Гумористичний концерт студії "DoubleYou" в Полтаві

8-го грудня в Полтаві відбудеться гумористичний концерт студії "DoubleYou". Спеціально запрошені гості: переможець першого сезону "Ліги Сміху", найкращий стендап-комік України - Андрій Колмачевський та актор скечкомів "Одного разу під Полтавою", "Ігри приколів", "Казки У", актор команди "Днєпр" та півфіналіст популярного телепроекту "Танці з зірками" - Юрій Ткач. Різноманітність гумору та яскраві актори нікого не залишать байдужими, приходьте та отримайте довготривалий заряд позитиву ! Вартість квитків: Від 80 до 180грн. Міський Будинок Культури.

Початок 19:00 Електронний спосіб купівлі дозволяє купити квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і ви можете купити квиток за 1 хвилину прямо зараз. Для цього потрібно:

  • Вибрати місце на схемі залу або вибрати кількість вхідних квитків у фан зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Вибрати спосіб оплати і доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати квиток або показати з екрану телефону перед входом в зал.

У 2017 році багато цікавих концертів, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитися з афішею Полтави

Подключайтесь до наших каналів:

Telegram, Facebook, Instagram

Гумористичний концерт студії "DoubleYou" відбудеться 8.12.2017 в МБК за допомоги сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити квитки на цікавий для вас концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, сплативши їх найзручнішим для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка c доставкою

Показать полностью...

Кликните на схему для выбора мест в зале!

Гумористичний концерт студії "DoubleYou"
80 - 180 грн Партер мест в продаже: 238
100 - 120 грн Балкон мест в продаже: 31
100 грн Правая ложа мест в продаже: 8