Гумористичний концерт студії "DoubleYou"

8 декабря 2017, 19:00, пятница
Перейти к выбору билетов
Продажа остановлена
прошедшее событие

О событии

Гумористичний концерт студії "DoubleYou" в Полтаві

8-го грудня в Полтаві відбудеться гумористичний концерт студії "DoubleYou". Спеціально запрошені гості: переможець першого сезону "Ліги Сміху", найкращий стендап-комік України - Андрій Колмачевський та актор скечкомів "Одного разу під Полтавою", "Ігри приколів", "Казки У", актор команди "Днєпр" та півфіналіст популярного телепроекту "Танці з зірками" - Юрій Ткач. Різноманітність гумору та яскраві актори нікого не залишать байдужими, приходьте та отримайте довготривалий заряд позитиву ! Вартість квитків: Від 80 до 180грн. Міський Будинок Культури.

Початок 19:00 Електронний спосіб купівлі дозволяє купити квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і ви можете купити квиток за 1 хвилину прямо зараз. Для цього потрібно:

  • Вибрати місце на схемі залу або вибрати кількість вхідних квитків у фан зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Вибрати спосіб оплати і доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати квиток або показати з екрану телефону перед входом в зал.

У 2017 році багато цікавих концертів, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитися з афішею Полтави

Подключайтесь до наших каналів:

Telegram, Facebook, Instagram

Гумористичний концерт студії "DoubleYou" відбудеться 8.12.2017 в МБК за допомоги сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити квитки на цікавий для вас концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, сплативши їх найзручнішим для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка c доставкою

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2019 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Полтава.

Гумористичний концерт студії "DoubleYou" состоится 8 декабря 2017, 19:00, пятница в ГДК. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

Вопрос? Ответ!
+