Лускунчик. Полтава

Лускунчик. Полтава

Про подію

Головною ідеєю, створеного Костянтином Пінчуком антрепризної театру «Classical Grand Ballet», є підтримка традицій класичного мистецтва. З великим успіхом проходять гастролі театру в Італії, Іспанії, Німеччині, Америці, Мексиці і звичайно в Україні.
 
Після аншлагових гастролей в Італії та Швеції театр «Classical Grand Ballet» представить глядачеві шедевр світової класики балет-казку «Лускунчик».
 
Казка «Лускунчик і мишачий король» була задумана Теодором Гофманом як яскрава, фантастична, мальовнича феєрія, в яку можна перетворити звичайний дитячий свято
 
Напевно кожній людині знаком такої Різдвяний персонаж, як Лускунчик, він власне і є візитна картка новорічного спектаклю. Сама дія вистави відбувається взимку, напередодні Різдва, коли збирається вся родина, і дарує один одному подарунки. Дії балету переносять нас в засніжений місто, а новорічна ялинка центральний об'єкт декорацій. Балет був поставлений як дитяче свято з фантастичними перетвореннями. І для багатьох сімей вже стало традицією всім разом відвідати театр і поринуть в атмосферу свята і чаклунства!
 
Адже так спокійно і радісно на душі, коли звучить чарівна музика П.Чайковського, а все кого ти любиш, поруч!
 
"Танець сніжинок", який своїм звучанням нагадує звуки падаючого снігу, кружляє тебе і манить в казку!
 
Подаруйте своїм близьким і коханим людям сказку- запросіть їх на наш спектакль !!!
Питання? Відповідь!
+