Вистава "Сублімація любові"

22 квітня, 19:00, понеділок
Ціна: від 150 грн
Тривалість
02:20
Бронь На касу
72
години

Опис

1. У виставі зіграють справжні зірки українського театру.
2. Динамічний і непередбачуваний сюжет подарує море позитивних емоцій і розкриє одвічну тему кохання в несподіваному ракурсі.
3. На кілька годин глядачі стануть безпосередніми учасниками перипетій, в які виявляться вплутаними герої постановки.
 
Любов - це найпрекрасніше, що може трапитися з людиною в будь-якому віці. Однак саме вік може стати перешкодою в розвитку любовних відносин.
 
Чарівна журналістка, сеньйора Паола (О.Сумська), буквально з першого погляду підкорює серце шанованої політика синьйора Леоне (Є.Паперний). Леоне, перебуваючи в досить поважному віці, шалено закоханий в молоду спокусницю.
 
Але, на жаль, похилий вік і відсутність чоловічої харизми заважають депутату завоювати Паолу. Однак Леоне не здається. Він укладає договір з молодим, нікому не відомим драматургом П'єтро (В.Боріськ) і публічно видає його літературні твори за свої. Леоне отримує славу і успіх, а П'єтро отримує прихильність і палкі поцілунки Паоли. А може ця підступна бестія веде подвійну гру? ...
 
«Сублімація любові» - це італійські пристрасті, непередбачувані повороти сюжету, інтриги, неперевершена гра акторів і звичайно ж сміх до сліз.
 
Автор: Альдо де Бенедетті
 
Жанр: комедія
 
Тривалість: 2 ч. 20 хв.
 
У ролях:
Н.А. Україна -Ольга Сумська
Н.А. Україна -Євген Паперний
З.А. Україна -Віталій Борисюк

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Полтава.

Вистава "Сублімація любові" відбудеться 22 квітня, 19:00, понеділок в Театр ім. Гоголя. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+