Вистава "Майстер і Маргарита"

28 лютого 2020, 19:00, п’ятниця
Перейти до вибору квитків
Всі квитки продані

Про подію

Вистава «Майстер і Маргарита» в Полтавському театрі - сатиричне читання, де на тлі вічних тем боротьби добра зі злом, справжньої вірної любові і відпущення гріхів, показано епоху з її жорсткостямі, умовностями, доносами, хабарництвом, масової примусової захопленістю примарними ідеями ...
 
Час йде вперед.
 
Епохи змінюються. Чи змінюються люди? Якщо словами Воланда: «Люди як люди. Люблять гроші, але ж це завжди було ..., легковажні ... милосердя іноді стукається в їхні серця ... звичайні люди ... загалом, нагадують колишніх ... квартирне питання лише зіпсувло їх ... ».
 
Те ж залишається тільки вірити, що хтось такий, як Майстер і Маргарита, знаходить свій винятковий Світ, який може вміститися в маленькому підвалі або де-небудь ... Їм дано в нагороду вічний  дім ... тобто вічний спокій? .. Як всім непокірним ? Тільки одні кидали виклик долі, інші - режиму, що реагував на таких кулею ...

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Полтава.

Вистава "Майстер і Маргарита" відбудеться 28 лютого 2020, 19:00, п’ятниця в Театр ім. Гоголя. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+