Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Снігова королева"

27 грудня 2020, 11:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

«Снігова королева» в Полтавському театрі ім. Гоголя - це пригодницький мюзикл, де розповідається історія дітей Герди і Кая. Одного зимового безтурботного дня Кая привертає і відвозить в свій льодовий палац Снігова Королева. Правителька крижаної землі, яка не знає ніяких теплих і щирих почуттів, перетворює хорошого хлопчика в злого і зовсім байдужого до оточуючих. Його світогляд змінюється і все добре він починає сприймати як погане.
 
На його пошуки відправляється справжня вірна подруга Герда. Всупереч численним небезпекам, які їй доводиться пройти, - це і зустрітися зі злими розбійниками, лапландка, потрапити в чарівний полон Квітники, вона знаходить шлях до Льодового палацу. Після багатьох пригод, дівчинка своїм добрим щирим серцем зцілює друга і вони разом направляються до своєї бабусі.
 
Добре знайома казка «оживає» на гоголівської сцені, залучаючи чудовою музикою під «живий» оркестр, відбувається в ефектних декораціях і дивує вишуканими костюми. До цього додається прекрасна гра акторів і яскраві хореографічні номери

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Полтава.

Вистава "Снігова королева" відбудеться 27 грудня 2020, 11:00, неділя в Театр ім. Гоголя. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Масштабна концертна програма