У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Сватання на Гончарівці"

19 лютого 2022, 18:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

«Сватання на Гончарівці» - музична комедія Григорія Квітки-Основ'яненка і композитора Кирила Стеценка, що належить до скарбниці української класичної драматургії XIX століття. Сценічна історія цього твору в Полтавському театрі почалася ще в 40-х роках минулого століття, і остання постановка датована 1967 роком.
 
Постановку «Сватання на Гончарівці» здійснив Юрій Лисенко, згодом виставу відновлював Петро Лисенко, який протягом багатьох років грав у віставі роль Олексія. До речі, в цьому спектаклі пройшли акторську школу практично всі провідні артисти театру (Стецько - Дмитро Васецкий, нар. арт. України Віктор Мірошниченко, Уляна - Віра Волкова, нар. арт. Тамара Кислицька, нар. арт. України Неллі Ножінова, засл. арт . Україна Маргарита Томм). Сценічне оформлення вистави створив художник Григорій Коваленко, яке піддавалося деяких змін в трактуванні художника Анатолія Камарді. Виставу, наповнену щирим гумором і динамічними сценами з життя, сьогодні відновили в репертуарі Полтавського театру, адже вона як і раніше залучає глядача.
 
Дія відбувається під Харковом в селі Гончарівка. Фортечний коваль Олексій любить дівчину Уляну, але на шляху до щастя вони стикаються з випробуваннями. Дівчину батьки хочуть видати за багатого нелюба - дурника Стецька, над яким всі глузують. Мати Уляни поважає Олексія за його золоті руки, і влада грошей вище людські почуття. Відставний солдат Скорик, дядько Олексія, все ж допомагає влаштувати сватання на користь свого племінника. Нещасний Стецько, отримавши гарбуза, не може зрозуміти, що сталося, а закохані молодята радіють своєму щастю.
 
«Сватання на Гончарівці» - твір, наділений вдоволений інтригою, де лірика і гумор розкриваються в різножанрових музичних номерах, -актуален і популярний і сьогодні.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Полтава.

Вистава "Сватання на Гончарівці" відбудеться 19 лютого 2022, 18:00, субота в Театр ім. Гоголя. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.