Театр Віримо «Забути Герострата»

13 вересня 2018, 19:00, четвер
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години

Про подію

«... У той далекий час, якого я сучасник, світ буде займати багато проблем. Але і тоді на землі буде з'являтися він - людина на ім'я Герострат. Він знову проголосить: «Роби що хочеш, богів не боячись і з людьми не рахуючись!». І багато стануть розводити руками: «Звідки ця напасть, звідки?». А їй з гаком дві тисячі років! Початок її тут в Ефесі ... ».
Ця історія вже стала міфом не тому, що Герострат такий великий, а тому, що в його особі посередність і безликість, зробивши лиходійство, претендує на місце поруч з богами. І при цьому звинувачувати Герострата наївно і нерозумно - винні Ми.
Пройшли століття, світ змінився, але міф продовжує жити і багато про що нас попереджає.

Вистава - переможець регіонального фестивалю прем'єр сезону «Січеславна-2014» в Наступний номінаціях "Краща чоловіча роль", "Краща чоловіча роль другого плану", "Краща сценографія" та "Краща драматична вистава".

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Полтава.

Театр Віримо «Забути Герострата» відбудеться 13 вересня 2018, 19:00, четвер в Театр ім. Гоголя. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+