У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Aksel Kostad

Всі квитки продані
минула подія

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 14 ГРУДНЯ 2021 18:00 НА 14 ГРУДНЯ 2021 19:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Аксель Колстад, піаніст і композитор - дебютував у Карнегі-Холі в 2010 році. Зараз він багато гастролює по Азії та Європі.
 
Аксель Колстад народився в 1981 році в Осло (Норвегія), отримав ступінь бакалавра у професора Сігурда Слоттебрека в Норвезькій музичній академії в Осло в 2006 році. Він закінчив ступінь магістра в тій самій академії, а також у професора Слоттебрека. Виступав із сольними концертами в Таллінні, Латвії, Росії, Португалії, Франції, Англії, Німеччині, Італії, США, Японії, Китаї, Індонезії, Таїланду, Норвегії, Швеції, Данії, Фінляндії, Мексиці, Австралії, Туреччини, Румунії, Угорщини, України. , Польща. Як соліст з оркестром у Польщі, Україні, Норвегії. Він відомий своїми віртуозними варіаціями на історичну музику в поєднанні з гумором / stand up.
 
В програмі фортепіанна музика Рахманінова, Баха, Гріга, Твейта та віртуозні варіації та композиції Акселя Колстада.
 
Колектив Обласної філармонії завжди дбає про безпеку та комфорт своїх глядачів.
 
Концертні заходи відбуваються із дотриманням вимог адаптивного карантину: дотримання соціальної дистанції, температурний скринінг, використання антисептиків, засобів захисту й інших безпекових засобів.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Полтава.

Aksel Kostad відбудеться 14 грудня 2021, 19:00, вівторок в Полтавська обласна філармонія. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"
Питання? Відповідь!
+