Театральний проект «FREE ДОМ». вистава «Амадей»

10 квітня 2018, 19:00, вівторок
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
03:00
З антрактом

Про подію

…«Я тепер знаю свою долю. Я відчув спустошеність.

Зараз у якому-небудь Віденському трактирі стоїть хлопчина, здатний покласти на папір звичні нотиякі можуть осоромити найвидатніших музикантів і перетворити їх музику на ніщо  – у мертві подряпини на папері. Дякую, синьор! Ви подбали про те, щоб я тепер завжди відчував себе неповноцінним. За що? Чому?.. У чому моя провина?..

До сьогодні я прагнув творити доброУ поті чола свого полегшував життя ближніх. Ти ж знаєш, як тяжко я працював! І все заради того, щоб кінець кінцем я зміг почути твій голос! Я чую його зараз, і він кричить мені тільки одне ім′я – МОЦАРТ!... Інфантильний, глузливий, самовдоволений, Моцарт! Він палець об палець не вдарив, що б кому-небудь допомогти! Непристойний Моцарт! І от саме його Ти обираєш виконавцем своєї волі!

Що ж, нехай так і буде! Але від нині ми з Тобою вороги! Ти і я! Я не стерплю від Тебе цього – чуєш?.. Кажуть, з Богом жартувати неможна. Але я скажу інакше. Жартувати неможна з людиною! Зі мною неприпустимо жартувати! Віднині Ти Ворог мій! І я клянуся, що до останнього подиху, усіма силами своєї душі я буду вести з Тобою боротьбу!»…

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Полтава.

Театральний проект «FREE ДОМ». вистава «Амадей» відбудеться 10 квітня 2018, 19:00, вівторок в Театр ім. Гоголя. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+