Вистава "Американські гірки"

Відміна заходу
минула подія

Про подію

Вам коли-небудь доводилося кататися на американських гірках? 
 
Навіть якщо відповідь "ні", ви прекрасно усвідомлюєте, що це за «розвага». 
 
Приготуйтесь до карколомних злетів, різких поворотів і несподіваних віражів. 
 
Суперхіт французької сцени, майже детективна комедія, що була створена спеціально для бенефісу Аллена Делона. 
 
Кохання - непередбачуване, пристрасне і небезпечне, особливо коли починається з маленької подружньої зради. Чи може ніякої зради не було? А може справжнє кохання починається з вміння прощати?
 
Такої неймовірної ночі ви ще точно не проводили. Приєднуйтесь до найдивовижнішої театральної пригоди у найближчі 1,5 години вашого життя і наголошуємо - обов‘язково пристебніть паски безпеки!
 
Автор сценічної адаптації та режисер Сергій Москаленко. 
 
У виставі діють: Єва Іванова та Сергій Москаленко.
 

Придбати квиток на Вистава "Американські гірки" можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Полтава.

Вистава "Американські гірки" відбудеться 15 червня 2024, 18:00, субота в Полтавський академічний театр ляльок. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.