У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Чого ж хочуть жінки?"

28 листопада 2022, 18:00, понеділок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Дружба чоловіків та жінок – ось головна думка прем'єрної вистави.
 
Відомий письменник збирається на побачення до жінки свого серця, зовсім забувши про подружній обов'язок. Але несподівано для нього, зустріч зривається через втручання зовсім невідомого чоловіка, який намагається розбудити в ньому почуття совісті. Але легкі на спокусу чоловіки несподівано стикаються з помстою ошуканих дружин.
 
Ця історія дуже цікава, смішна, трохи трагічна, трохи філософська, але в ній здебільшого виникає та іронія, яка відповідає на всі запитання.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Полтава.

Вистава "Чого ж хочуть жінки?" відбудеться 28 листопада 2022, 18:00, понеділок в Полтавська обласна філармонія. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.