Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

ВІА «Лейся песня»

9 березня 2021, 16:00, вівторок
У продажу залишилось 76 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 100 грн
Інші дати
Бронь На касу
48
годин

Про подію

У 1984 році в місті Сочі проходив всесоюзний конкурс естрадної пісні. У цьому конкурсі брав участь молодий перспективний співак Дмитро Домін. Після виступу до Дмитра підійшов директор Кемеровської державної філармонії Литвинов В.Д. і зробив йому пропозицію стати солістом ВІА «Лейся, песня», в складі якого Дмитро Домін пропрацював до 1990 року.
 
Через 25 років в травні 2015 року з ініціативи соліста легендарного ВІА «Лейся, песня», Дмитра Домина, був сформований склад ансамблю в який увійшли досвідчені музиканти, які проживають в Україні.
 
Перед музикантами ВІА «Лейся, песня» Дмитра Домина була поставлена задача, відтворити атмосферу Вокально-інструментального ансамблю, відродити культуру ВІА і підняти її на належний рівень! Було прийнято рішення зберегти оригінальні аранжування всіх пісень в первісному вигляді і тим самим передати глядачам точний задум авторів цих пісень.
 
Більшість пісень виконуваних ВІА «Лейся, песня» було написано видатними композиторами ХХ ст. - ХХI ст. : В'ячеславом Добриніним, Д.Тухмановbv, Ю. Антоновим, В. Шаїнськbv, Е.Мартиновим.
 
Абсолютно всі пісні представлені в концертній програмі ВІА «Лейся, песня» ( «Родная земля», «Прощай», «Обручальное кольцо», «Песенка про сапожника», «Вот увидишь», «Кто тебе сказал») глядачі пам'ятають напам'ять і співають разом з артистами під час концертів.
 
У неповторній, теплій атмосфері, абсолютного єднання артистів і глядачів проходять всі виступи ВІА «Лейся, песня».
 
Склад ВІА «Лейся, песня» Дмитра Домина:
 
Д.Домін - художній керівник, вокал;
Д.Расін - музичний керівник, вокал, клавішні інструменти;
В.Ковлів - вокал, перкашн;
О.Петренко - ударні інструменти, вокал, перкашн;
В.Льоушкін - лідер гітара, вокал;
В.Серебряний - бас гітара, гітара, вокал.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Полтава.

ВІА «Лейся песня» відбудеться 9 березня 2021, 16:00, вівторок в МБК. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

9 березня, 19:00
Полтава МБК ціна: від 100 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 84
10 березня, 19:00
Суми Сумський академічний театр ім. М.С. Щепкіна ціна: від 180 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 138
Питання? Відповідь!
+