Вистава "Шлюб по-італійськи"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

«Шлюб по-італійськи» - нова вистава полтавського театру за пʼєсою драматурга Едуардо де Філіппо «Філумена Мартурано». У цій постановці переплетені комічні ситуації і ліричні почуття.

Подекуди італійські пристрасті забарвлюються трагічними нотками, додаючи особливого шарму виставі.

Життя Доменіко Соріано вирує від низки подій, що відбуваються під  дахом його будинку. Його дружина Філумена живе пристрастями, які постійно тримають у тонусі всіх оточуючих. Ця непередбачувана жінка надзвичайно розумна і логічна. Вона добʼється свого будь-якою ціною і отримає бажане, незважаючи на всі спроби Доменіко повернути ситуацію у свій бік.

«Шлюб по-італійськи» - це вистава, де поєднуються легкий прозорий італійський гумор і вогонь пристрастей, де героям доведеться приймати непрості життєві рішення.

Придбати квиток на Вистава "Шлюб по-італійськи" можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Полтава.

Вистава "Шлюб по-італійськи" відбудеться 16 червня 2024, 17:00, неділя в Академічний обласний музично-драматичний театр ім. М.В. Гоголя. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.