У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Ремонт или реставрация чувств

29 березня 2015, 18:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Жанр: комедия (по мотивам пьесы Рэя Куни и Джоржа Чэпмена "Кровать, леди и джентльмены".)
 
Продолжительность спектакля: 2ч 30 мин с антрактом.
 
Режиссер: Надежда Ильченко
 
Что делать, если страсть между супругами давно исчезла? Посетить психолога? Завести любовников? Расстаться? Нет, для Джоанны и Филиппа всё из вышеперечисленного не является выходом, ведь они все еще любят друг друга. Их сердца требуют перемен и всё, на что они решаются - это ремонт.
 
Но кто же мог подумать, что отреставрировать удастся не только квартиру, но и их взаимоотношения, а приглашенный дизайнер интерьеров преобразит не только их жилье, но и самих супругов: Филипп превратиться из спокойного и робкого семьянина в ревнивого Отелло, а Джоанна станет страстной и желанной не только своим мужем. Но что же подтолкнет их на подобные перевоплощения?! Вы сможете узнать, посмотрев комедию "Ремонт или реставрация чувств".
 
Действующие лица и исполнители:
 
Джоанна Маркхэм - Ирина Малыгина
 
Филип Маркхэм - Сергей Крощенко
 
Алистер Спенлоу - Ярослав Лебедев
 
Генри Лодж - Юрий Карабак/Сергей Пламадяло
 
Линда Лодж - Татьяна Лещенко/Ирина Бибик
 
Мисс Браун - Алина Карпенко
 
Сильвия - Наталья Глоба
 
Уолтер Пэнгберг - Роман Григиль
 
Мисс Уилкинсон - Маргарита Савкун

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Полтава.

Ремонт или реставрация чувств відбудеться 29 березня 2015, 18:00, неділя в Палац дозвілля "Листопад". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+