Концерт "Музика бароко"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Запрошуємо Вас на концерт камерного оркестру з новою програмою «МУЗИКА БАРОКО» та поринути у світ геніальної музики. 
 
Солісти: заслужена артистка України Олена Шевченко (сопрано), лауреати міжнародних конкурсів Світлана Тищик (мандоліна), Аміна Гошко (мандоліна).
 
В програмі твори композиторів: А.Вівальді, Ф.Джемініані, Г.Ф.Генделя, Дж.А.Брешчанелло, Й.С.Баха.

Придбати квиток на Концерт "Музика бароко" можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Полтава.

Концерт "Музика бароко" відбудеться 26 березня 2023, 16:00, неділя в Полтавська обласна філармонія. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.