У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Концерт "В України жіноче обличчя"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Жінки України… Вони берегині і трудівниці, вони мами і сестри, вони опора і фундамент нашого суспільства під час жахливої війни, вони, як ґудзики на яких все тримається.
 
Тисячі чоловіків у цю мить воюють з ворогом на полі бою, захищаючи всіх нас від страшної біди. Тисячі жінок складають надійний тил, виховують дітей, бережуть сімейне вогнище, волонтерять і свято вірять у нашу неминучу перемогу!
 
Всім їм присвячується авторський проєкт Світлани Кравченко
 
«В УКРАЇНИ ЖІНОЧЕ ОБЛИЧЧЯ». 29 березня о 18:00 на нашій сцені – невтомний жіночий десант найкращих артисток обласної філармонії! А в залі сподіваємося побачити Вас – наші шановні,  дорогі наші глядачі!
 
Разом ми сила! Добро переможе зло і в Україні знову запанує мир і любов!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Полтава.

Концерт "В України жіноче обличчя" відбудеться 29 березня 2023, 18:00, середа в Полтавська обласна філармонія. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.