Концерт "Посміхнись, як згадаєш мене"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

1 квітня провести цей весняний вечір разом запрошує заслужений артист України Микола Гармаш.
 
Цього вечора ви почуєте відомі хіти, які ми заспіваємо разом. Також прозвучать пісні на авторські тексти. Творчу, ліричну, романтичну, філософську атмосферу, пронизану якісною музикою, Микола Гармаш створить разом з артистами, що супроводжують його творче життя.
 
Звичайно й без гумору цей вечір не пройде.
 
Якщо ви з нами давно чи завітаєте вперше – щасливі будемо побачитися й поговорити мовою музики. До зустрічі!
 
Так звучить життя в Полтаві!

Придбати квиток на Концерт "Посміхнись, як згадаєш мене" можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Полтава.

Концерт "Посміхнись, як згадаєш мене" відбудеться 1 квітня 2023, 18:00, субота в Полтавська обласна філармонія. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.