Концерт камерного оркестру "STABAT MATER"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Запрошуємо до філармонії на передвеликодній концерт.
 
9 квітня у  виконанні камерного оркестру та  солістів Національної філармонії України заслуженої артистки України Валентини Матюшенко-Матвійчук (сопрано) та Ольги Табуліної (мецо-сопрано) ви почуєте твір геніального італійського композитора Джованні Баттіста Перголезі кантату «STABAT MATER» (Страждальна мати), де в першій частині оповідається про страждання Діви Марії під час розп’яття Ісуса Христа, друга частина є благанням грішника про дарування йому раю після смерті.
Окрім цього в програмі прозвучать відомі твори Й.С.Баха та Дмитра Бортнянського.
Диригент - Олег Тищик.
 
До зустрічі 
Так звучить життя в Полтаві!

Придбати квиток на Концерт камерного оркестру "STABAT MATER" можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Полтава.

Концерт камерного оркестру "STABAT MATER" відбудеться 9 квітня 2023, 16:00, неділя в Полтавська обласна філармонія. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.