Концерт "Полтава збирає друзів"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Концерт "Полтава збирає друзів" створюємо з метою об'єднати творчих людей в часи війни підкреслюючи важливість творчого волонтерського руху.
 
(Концерт пропонує зібрати кошти та ресурси для допомоги військовим, внутрішньо переміщеним особам та потерпілим від війни.  Участь у концерті сприяє створенню позитивного емоційного фону та підтримує духовність нації в цей важкий час).
 
Для вас виступатимуть кращі творчі колективи і виконавці Полтавщини, які мають тісну та плідну співпрацю з пісенно-танцювальним ансамблем "Полтава". 
 
Спільна справа і підтримка творчих друзів у важких умовах демонструє, що разом ми сильніші.

Придбати квиток на Концерт "Полтава збирає друзів" можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Полтава.

Концерт "Полтава збирає друзів" відбудеться 23 травня 2024, 18:00, четвер в Полтавська обласна філармонія. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.