Концерт "Пісні нашої війни"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

"Пісні нашої війни" – це унікальний концерт, присвячений сучасним українським пісням, щонародилися в умовах війни та стали символами стійкості, патріотизму та надії. Ці пісні ниніособливо актуальні: коли болить кожному українцю, коли триматися дедалі важче.     
 
Кожна композиція відбиває реальні історії та емоції, пережиті під час війни, і є своєрідниммузичним літописом сучасної України.
 
Усі пісні – авторські. Вони допомагаютьвідчути й зрозуміти глибину нашого спільногоболю та надії. Концерт створює простір для емоційної розрядки, єдності й підтримки.
 
Цього вечора ви почуєте сповіді артистів Полтави, зокрема Андрія Діденка, Жанни Лтавської, Наталії Шинкаренко, Оксани Владикіної, Геннадія Туксішвілі, заслуженої артистки Тетяна Садохіної, Лариси Борисенко, Сергія Бригиди, Марини Ткаченко та автора проєкту заслуженого артиста України Миколи Гармаша. 
 
Будьмо разом у цей важливий момент нашоїісторії!
 
У програмі можливі зміни. 

Придбати квиток на Концерт "Пісні нашої війни" можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Полтава.

Концерт "Пісні нашої війни" відбудеться 2 червня 2024, 17:00, неділя в Полтавська обласна філармонія. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.