Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Детский музыкальный спектакль "Флориленд"

12 листопада 2015, 14:30, четвер
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Маленький зритель! Только для тебя!
 
Продюсерская компания Даримстар приглашает отправиться в сказочное путешествие и заглянуть за грани реальности в стране "Флориленд". В Королевстве настоящий переполох! Будущий наследник престола - Принц Альберт отказывается жениться! Кастинги принцесс оканчиваются слезами и скандалами юных Принцесс, а Принц мечтает о девушке, из его сна…которой 
возможно даже не существует.…Чтобы найти Ее, героям приходится обратиться за помощью в Долину Фей - далекий волшебный Флориленд. Но там действуют свои законы, и на пути к счастью появляется все больше преград. Сказочные герои, музыка, шоу гигантских мыльных пузырей - Флориленд полон чудес и невероятных приключений!!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Полтава.

Детский музыкальный спектакль "Флориленд" відбудеться 12 листопада 2015, 14:30, четвер в Палац дозвілля "Листопад". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Масштабна концертна програма