У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Голос епохи

Всі квитки продані
минула подія

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 25 СЕРПНЯ 2023 18:00 НА 8 ВЕРЕСНЯ 2023 18:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Запрошуємо Вас відвідати концерт-посвяту народному артисту України Назарію Яремчуку "ГОЛОС ЕПОХИ".
 
Своє життєве кредо, Назарій Яремчук визначив так: «Пісня для мене — це все. Без пісні я не уявляю свого життя… Хочу співати для вас гарних пісень, що западають у душу, в пам’ять серця, несуть гарні думки, зачаровують красою мелодій»…
 
Своєю творчістю Вас зачарують солісти обласної філармонії: заслужені артисти України  Олена Шевченко,  Тетяна Садохіна,  Микола Гармаш, солісти філармонії: Ігор Година, Вікторія Бовтік, Марина Ткаченко, Тетяна Чугуєвець та гурт "КРАЯНИ-BAND".
 
Чекаємо на зустріч 8 вересня о 18.00.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Полтава.

Голос епохи відбудеться 8 вересня 2023, 18:00, п’ятниця в Полтавська обласна філармонія. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.