Вистава "Ідея Фікс"

26 січня 2020, 19:00, неділя
Ціна: від 290 грн
Тривалість
02:00
Бронь На касу
72
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках
Російською мовою

Про подію

Яскравий, легкий, дико смішний спектакль про неможливість самотнього існування, про необхідність утримати свою другу половину, навіть якщо в ім'я любові доведеться піти на розумні, але екстраординарні заходи.
 
Євлампія Теодорівна – дама середніх років, вже 10 років як вдова, вирішує покінчити з самотністю. Вона дає оголошення в газету і, порадившись з картами Таро, приймає рішення обрати майбутнього супутника з п'яти перших претендентів.
 
Сусід Євлампії-вчений Нестор Павлович давно претендує на руку і серце вдови і його ніяк не влаштовує будь-якої розклад без його участі. Нестор приваблює свого колишнього приятеля професійного картяра Василя, пом'ятаючи, що той вельми непогано грав в інститутському театрі. Нестор Павлович пропонує Василю зіграти п'ять ролей, з'явившись до Євлампії в образах п'яти огидних персонажів, щоб та назавжди відмовилася від думки вийти заміж за кого або, крім Нестора.
 
Однак у процесі вистави, Василь, натхненний інтелектом Євлампією, а також її чотирикімнатною квартирою, вирішує зіграти свою гру і одружитися на вдові сам. Виникає пікантна ситуація.
 
Автор: Миро Гавран
У ролях: Л. І. Удовиченко, М. А. Башаров, С. В. Колесніков 
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Полтава.

Вистава "Ідея Фікс" відбудеться 26 січня 2020, 19:00, неділя в Палац дозвілля "Листопад". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

20 січня, 19:00
Харків ХНАТОБ ціна: від 249 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 829
21 січня, 19:00
Дніпро ПК Машинобудівників ціна: від 299 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 435
22 січня, 19:00
Одеса Одеський театр музичної комедії ціна: від 699 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 368
23 січня, 19:00
Київ МЦКІ (Жовтневий Палац) ціна: від 399 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 1181
25 січня, 19:00
Черкаси Палац культури "Дружба народів" ціна: від 300 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 650
icon
Тобі буде цікаво!
icon

Підписуйся на акції та анонси крутих подій, щоб нічого не пропустити!

Питання? Відповідь!
+