У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Костянтин Ізюмов - 35 причин моєї русофобії

Продаж припинено
минула подія

Про подію

35 років - це багато чи замало? Ти вже маєш досвід, але не завжди розумієш, як його використовувати. Сьогодні ти рахуєш свої здобуття, а завтра - це всього навсього волонтерська ціль. Це не просто концерт - це музичне філософське слово, висновок, внутрішній поклик, позиція і нарешті те, що має почути кожен свідомий українець. 35 причин моєї русофобії. 35 тисяч на ЗСУ. 35 різних років. Мені є, що вам розповісти

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Полтава.

Костянтин Ізюмов - 35 причин моєї русофобії відбудеться 30 листопада 2022, 18:00, середа в Полтавська обласна філармонія. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.