У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Музичний проект "Кузьма"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Кузьма Скрябін - Андрій Кузьменко… Простий, відкритий, прямолінійний … Такий він був у житті, таким він залишився у своїх піснях. Кожен із нас знайшов у його творчості щось своє: сказане і несказане – те, що у душі, у серці, у думках…
       
«КУЗЬМА» - це новий музичний проєкт Полтавської обласної філармонії, який ви зможете прожити і проспівати разом з артистами філармонії Ларисою Борисенко, Олексієм Рубаном, Аліною Філіпюк, ЗАУ Тетяною Садохіною, тріом бандуристок «Вишиванка», ансамблем  «Чураївна», Мариною Ткаченко.
 
Популярність гурту прийшла не відразу, але всерйоз і надовго, завдяки Андрію, який був рушійною силою цього самобутнього колективу.
 
Зустрінемося 16 лютого о 19.00 у Полтавській  обласній філармонії, щоб згадати і не забувати справжнього патріота, невиправного романтика і невтомного жартівника, який жив, як співав і співав, як жив…
Почуємося!
 
Полтавська обласна філармонія дбає про безпеку та комфорт своїх глядачів. Концертні заходи відбуваються із дотриманням вимог адаптивного карантину.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Полтава.

Музичний проект "Кузьма" відбудеться 16 лютого 2022, 19:00, середа в Полтавська обласна філармонія. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+