Шоу комедійної імпровізації "Квадрат-шоу"

Перенесення заходу
минула подія

Про подію

"Квадрат шоу" - це шоу імпровізації, у якому поєднуються комедія, театр та інтерактивність. Як це відбувається? Це – спектакль без сценарію! Глядачі висловлюють побажання, щоб вони хотіли побачити, актори в свою чергу створюють полотно дії у режимі реального часу. Тому цей проект завжди – найбільша концентрація режисерів, драматургів, ідей, рішень, гумору, лірики, сексу… Обмежень за жанрами немає: на сцені може "трапитися" хорор, трилер, чорна комедія, вестерн, еротична драма і навіть… мюзикл!
 
У проекті беруть участь провідні актори театру "Чорний Квадрат", а також інших театральних, кіно- та телепроектів ("Розсміши коміка", "Ліга Сміху", "Єдиний квартал")
 
Три причини бути:
 
- Це смішно, яскраво та непередбачувано, бо головними учасниками шоу будуть глядачі. Саме їхні фантазії та бажання актори втілюватимуть на сцені!
- На нашому шоу немає і не буде заборонених тем та обмежень. Єдине наше правило – будь-який жанр, крім нудного! 
- Театр імпровізації "Чорний Квадрат" – найпопулярніший та аншлаговий театр України. Будь-яке шоу за участю акторів "Чорного Квадрату" – це гарантія гарного настрою.
 
Тож приходьте! І ми гарантуємо вам смішно, смішно, дуже смішно!

Придбати квиток на Шоу комедійної імпровізації "Квадрат-шоу" можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Полтава.

Шоу комедійної імпровізації "Квадрат-шоу" відбудеться 22 травня 2024, 19:00, середа в Ресторан-пивоварня "Августин" . За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.