Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Театр GODO. Вистава "Love is"

16 квітня 2019, 19:00, вівторок
Відміна заходу
минула подія
Тривалість
02:30
З антрактом
16+
Російською мовою

Про подію

ЗАХІД СКАСОВАНО
 

Повернення грошей за квитки буде здійснюватися до 28.04.19.

Повернення фізичних квитків буде здійснюватися за місцем придбання. Повернення електронних квитків буде здійснюватися на карту, з якої був придбаний квитки. Для цього просимо надіслати лист на пошту [email protected] з темою
"Театр GODO. Вистава" Love is
", в листі потрібно вказати номер вашого замовлення, номер карти для повернення коштів, ПІБ власника карти, заповнене в електронному вигляді заяву (наприклад, в MS Word) і скан-копію ідентифікаційного коду.

Завантажити шаблон заяви

Ні, це не драма.
 
Натяк на комедію?
 
Можливо, але тільки для того, щоб бути з вами щирими.
 
Троє чоловіків. Кожен зі своєю пристрастю. Три історії, три болю, три абсолютно різні погляди на трепетний, вічно хвилюючий все епохи питання - відносини між чоловіком і жінкою. Що буде робити з любов'ю в своєму житті зразковий сім'янин інженер ліфтів? Як вчинить, глибоко розуміє жінок, педантичний дизайнер? І станеться щось із зухвалим ненавидів жінок телеведучим-кар'єристом? Обставини зібрали їх в одній квартирі, об'єднує їх дружба, але розмови аж ніяк не про це.
 
Що відбувається в свідомості чоловіка, коли він дивиться на жінку? Коли закохується? Що його захоплює і дратує, а чого він зовсім не може зрозуміти ... Що значить жіноче: «Як ти так міг?» Або: «Коли ти мені, нарешті, подзвониш?»
 
Що значить чоловіче: «Буду через 15-ть хвилин», і чому вони прикидаються сплячими з рядом стоїть жінкою в громадському транспорті?
 
І у всій безлічі цих питань, на 20-ти квадратних метрах, вони встигають посваритися, помиритися, зайнятися психоаналізом і розпити всю, випивку, обговорити фільми, викликати красунь, а в результаті побитися і замкнутися в туалеті.
 
Як говорить один з героїв п'єси: «Всі проблеми в світі через жінок», і як каже другий: «Та ми ще гірше жінок! Ви чули, про що вони говорять? - Про чоловіків, косметиці, фітнесі, моді, кухні, дітей, а ми? Ми тільки й робимо, що говоримо про них. »
 
Вистава «LOVE IS ...» - це не екстравагантний підхід до відносин, і не привід вчити когось жити і любити. Швидше - це просто бажання провести разом приємний вечір, ділячись чимось важливим. Як говорить ще один герой п'єси:
 
«Хороші люди повинні робити добро. Це так само просто, як дарувати подарунок на Різдво, так само просто, як сказати «Люблю», не тому що так потрібно, а тому що ти сам цього хочеш. »
 
За мотивами творів «Паніка» Мікі Мюллюахо, «Що таке любов» Марса Калахана, «Марс і Венера» Джона Грея.
 
В ролях: Богдан Адаменко, Іван Янченко, Сергій Анипченко.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Полтава.

Театр GODO. Вистава "Love is" відбудеться 16 квітня 2019, 19:00, вівторок в Театр ім. Гоголя. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+