Міський Духовий оркестр «Полтава»

14 лютого 2020, 18:30, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
01:30
Бронь На касу
24
години
6+

Про подію

У концертній програмі «Осінні фантазії»  міського духового оркестру "Полтава",  прозвучать улюблені мелодії різних стилів та епох, фантазії і попурі,  нові аранжування.
 
На Вас чекають зустрічі з чудовими  солістами інструменталістами  та вокалістами.
 
Програма концерту, складена заслуженим артистом України Едуардом Головашичем, воістину ознака гарного смаку і трепітного ставлення до популярної музики, присвячується 24-й річниці створення оркестру.
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Полтава.

Міський Духовий оркестр «Полтава» відбудеться 14 лютого 2020, 18:30, п’ятниця в МБК. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+