У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

STAND UP. Великий концерт Наталя Гаріпова

12 листопада 2021, 19:30, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Стендап – комедійний жанр, який стрімко набирає популярності в Україні. Комік на сцені розповідає жарти через призму свого життя. Один комік, один мікрофон і повний зал усміхнених людей. Якщо ви жодного разу не були на стендап комедії, є шанс закохатися у цей жанр, як це зробили ми. 
 
Відомі діячі гумору описують цей жанр так: «Немає нічого смішнішого за власне життя». Саме з таким матеріалом комік виходять на сцену. Відверто, іноді жорстко, занадто правдиво, але завжди дуже смішно.
 
#стендапсизюминкой чекає на вас у «Podium», щоб продовжити сміхом життя
 
На вас чекають півтори години відбірного гумору від найвідомішоі стендап комікеси України Наталі Гаріпової. Стендап від Наташі - це не просто потужні жарти. Це глибокі міркування на важливі теми. Це нереальна подача матеріалу і велична харизма. Це треба бачити!
 
НЕ ПРОПУСТІТЬ! Всім стендап!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Полтава.

STAND UP. Великий концерт Наталя Гаріпова відбудеться 12 листопада 2021, 19:30, п’ятниця в PODIUM. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+