У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Перегляд фільму з психологом. Стрічка «Голограма для короля»

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Перегляд фільму з психологом. Стрічка «Голограма для короля»
 
Хочете проаналізувати й зрозуміти себе? Усвідомити власні цінності та відшукати блоки, що не дозволяють діяти та досягати цілей?
 
Тоді запрошуємо на сеанс сінемалогії 23 лютого. Це перегляд фільму разом із психологом, аналіз побаченого та свого внутрішнього стану.
 
Що дивитимемося?
Стрічка «Голограма для короля» від режисера Тома Тиквера. Сюжет розповідає про американського бізнесмена Алана Клея. Зазнаючи фінансових проблем, він змушений летіти до Саудівської Аравії, щоб зустрітися з королем й продати йому революційну технологію для телеконференцій. Довге очікування допомагає чоловікові пізнати арабський світ і знайти для себе безліч відповідей.
 
Для кого?
Кіносеанс — для всіх, хто хоче почути свої думки та зрозуміти почуття.
 
Модераторка заходу — Ірина Івлєва. Психологиня, ко-тренерка Української Спілки Психотерапевтів, членкиня Української Спілки Супервізії та Коучингу.
 
Тривалість: 3,5 години
Полтава, вул. Соборності, 45А. Центр підтримки підприємців Дія.Бізнес

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Полтава.

Перегляд фільму з психологом. Стрічка «Голограма для короля» відбудеться 23 лютого 2022, 18:00, середа в Центр підтримки підприємців Дія.Бізнес.. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+