Дозвольте Вам освідчитись у коханні

11 лютого 2019, 18:30, понеділок
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
01:45
Бронь На касу
72
години

Про подію

Міський духовий оркестр «Полтава» пропонує естрадно-джазову програму, спеціально підготовлену до свята усіх закоханих, Дня Святого Валентина.

Для музикантів оркестру стало приємною традицією  зізнаватися у любові своїм глядачам, саме через джазову музику. Ми вибираємо непростий жанр, який відповідає такому ж непростому  та многогранному почуттю, як КОХАННЯ! Розважитись у цей вечір вам допоможе також легка естрадна музика, популярні хіти про КОХАННЯ!

Сподіваємось - музика у виконанні оркестру надасть особливе значення вашим почуттям.

Готуючи для вас джазову програму, оркестр і диригент, заслужений артист України Едуард Головашич,  прагнуть познайомити вас з новими шедеврами джазової  музики, створити  незвичайну атмосферу любові, романтичного настрою та взаєморозуміння. Різноманітність нової програми розраховано на аудиторію любого віку та різноманітних вподобань.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Полтава.

Дозвольте Вам освідчитись у коханні відбудеться 11 лютого 2019, 18:30, понеділок в МБК. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+