У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Щасливі мелодії Нового року

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Ми продовжуємо відродження української шляхетної традиції, популяризуємо високе українське мистецтво, відтворюємо атмосферу культурних зустрічей. Після того, як ви залишите верхній одяг у гардеробі, запрошуємо Вас випити келих ігристого вина і поринути у атмосферу свята! На Вас чекає ціла низка подій:
  • Фантастичний виступ камерного оркестру
  • Створення святкового настрою солістами обласної філармонії
  • Вперше! Створення ексклюзивної галереї мрій (прекрасна музика надихатиме на нові мрії, бажання в очікуванні новорічних свят).
  • Чарівниця свята подарує кожному передбачення, побажання новорічного року. Колектив Обласної філармонії завжди дбає про безпеку та комфорт своїх глядачів.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Полтава.

Щасливі мелодії Нового року відбудеться 26 грудня 2021, 18:00, неділя в Полтавська обласна філармонія. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"
Питання? Відповідь!
+