Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Морозенко"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

У Полтавському академічному обласному театрі ляльок відбудеться лялькова вистава «Морозенко». Це казкова історія про двох дівчаток - Павлинка була рідна дочка, а Даша - пасербиця. І ось саме Дашу відправила зла мачуха в зимовий ліс по ягоди і гриби. Дівчинка могла замерзнути, але мала гарне, добре серце і зустріла в лісі доброго чарівника Морозенко, який нагороджує добрих і старанних дітей і готує покарання поганим. А чим завершилася ця історія ви дізнаєтеся, коли прийдете в наш ляльковий театр напередодні зимових свят.
 
Вікова категорія: 3-12 років
Тривалість: 45 хв.
Режисер: М. Назаренко
Художник: А. Філончук
Музичне оформлення: українська народна музика

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Полтава.

Вистава "Морозенко" відбудеться 26 січня 2020, 11:00, неділя в Полтавский академический театр кукол. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+