У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Поневолення любов'ю"

16 вересня 2021, 19:00, четвер
Відміна заходу
минула подія

Про подію

"Поневолення любов'ю "-це унікальна театральна постановка, створена за мотивами романів-бестселерів Анни Богинської" жити життя "і"гріх прощення".
 
Завдяки її романам тисячі жінок змінили свою долю і стали вільними від адреналінової псевдолюбві. Сьогодні, ця історія сходить зі сторінок книг, щоб показати, як небезпечна насправді буває маніпуляція і як важливо знайти знання, здатні нас захистити.
 
Завдяки зірковій команді артистів, яку зібрав відомий український режисер Ігор Матіїв. Виставу» поневолення любов'ю " називають найяскравішою культурною подією в Україні. Під час минулого туру, який відбувся в грудні, головній героїні – Ганні – співпереживали жителі семи міст.
 
«Поневолення любов'ю " знову вирушає в тур по 12 українським містам.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Полтава.

Вистава "Поневолення любов'ю" відбудеться 16 вересня 2021, 19:00, четвер в Палац дозвілля "Листопад". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"
Питання? Відповідь!
+