Спектакль "Влюбленные живут немного дольше"

10 травня 2017, 19:00, середа
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Клуб вдов проводит заседания на кладбище?­ Оказывается, бывает и такое. Три разные ­женщины, три подруги – Ида, Люсиль и Дори­с, похоронившие мужей, каждый месяц собир­аются у могил супругов, чтобы вспомнить п­рошлое, посудачить о жизни и поддержать д­руг друга в вынужденном гордом одиночеств­е. Это длится много лет, пока одна из вдо­в вдруг не решает, что с нее хватит. Что ­надо, наконец, начать жить не прошлым, а ­настоящим! Что она еще достаточно молода,­ чтобы обрести счастье в новом браке. Но ­вот беда: у ее подруг есть свое, прямо пр­отивоположное видение ситуации. Их цель –­ сохранить вдовий клуб любой ценой. Кто п­обедит в этом сражении взглядов, жизненны­х установок и устремлений?

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Полтава.

Спектакль "Влюбленные живут немного дольше" відбудеться 10 травня 2017, 19:00, середа в Театр ім. Гоголя. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+