Інформація щодо обмеження масових заходів!

Stand Up Show

2 квітня 2020, 20:00, четвер
Продаж призупинено
минула подія
Тривалість
02:00
18+

Про подію

Що ж, не за горами квітень! І якщо першого числа ми будемо чекати розіграш, то другого квітня ми чекаємо величезну порцію сміху від крутих коміків країни! 
 
Так, дитинко - це стендап! І він їде в Полтаву! Учасники "ГудНайт Шоу", "Розсміши коміка", "Жіночий Квартал" і багатьох інших гумористичних шоу країни дуже чекають зустрічі! 
 
Минулого разу було жарко, в цей раз буде вогненно! шоу 18+

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Полтава.

Stand Up Show відбудеться 2 квітня 2020, 20:00, четвер в Concert hall «Villa Крокодила». За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+