ТІК

23 березня 2019, 19:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Як відомо, ТІК по праву вважають Кращим Святкова Гуртом України.
Пісні гурту ТІК співають усі - від домогосподарки до високопосадовців. Аджея самє в ціх піснях відчувається настрій українського народу.
Во время туру «Нове та Найкраще» міста та Містечка України чекають свіжі хіти Волошки, ЕМОЧКА, Альо-НА !, Робот та перевірені часом народні блокбастери - Олені, Вчителька, Апрєль, Прощайте, дівчата, Свєта, Сірожине пірожине, Чоловіче щастя, Чи не цілуй, Гуляй, народ !, Біла хмара, чорна хмара, Люби ти Україну! та інші.
ТІК частуватіме прісутніх екологічно чистою запальний Музик, виготовлення за Європейськими стандартами.
Традіційно живий звук та натуральний Подільский драйв!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Полтава.

ТІК відбудеться 23 березня 2019, 19:00, субота в Concert hall «Villa Крокодила». За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+