байдак василь "смерть, папуга та фортепіано". музика - INGRET

У продажу залишилось 226 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 350 грн
Тривалість
01:30
Бронь На касу
24
години

Про подію

уявіть, якщо стендап поєднати із музикою? усі слова стають чутливішими, гострішими, смішнішими. уявіть, якщо до стендапу, де жарти, іронія, гіпербола, абсурд - додати трішки трагедії. особистої. відрефлексованої. близької багатьом. а тепер уявіть, що за слова у цьому дійстві відповідає байдак василь, а за музику - INGRET. це поєднання, яке вас довго не буде відпускати. саме те, що вас треба. як сьогодення. і смішно, і важко. але стане легше. приходьте.

Придбати квиток на байдак василь "смерть, папуга та фортепіано". музика - INGRET можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Полтава.

байдак василь "смерть, папуга та фортепіано". музика - INGRET відбудеться 22 червня 2024, 19:00, субота в Полтавська обласна філармонія. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

23 червня, 19:00
Дніпро МЕНОРА, Арт-крыша ціна: від 390 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 399

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"