Вистава "Візит дами"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

«Візит дами» - це погляд гоголівців на твір одного з найвідоміших класиків швейцарської літератури Фрідріха Дюрренматта. Саме в ньому проявилася майстерність автора трагікомічно відтворити людські душі на тлі суспільних взаємин.

Ілюструючи театральними засобами історію Клер Цаханасян, багатої дами, яка несподівано повертається до свого рідного містечка, і є надією містян на їхній порятунок від занепаду, вистава перетворюється на поліфонічне полотно. Тут панують захопливі інтриги, абсурдні парадоксальні ситуації, в які потрапляють персонажі, а також - проявляється тонкий гумор та гротеск, що притаманний автору пʼєси.

Клер запропонує мешканцям свого рідного містечка фінансову допомогу, але їм доведеться вбити Альфреда Ілла, який у минулому був її коханим та зрадив її почуття.
Вир моральних колізій та багатогранна палітра емоцій обовʼязково наштовхнуть кожного глядача на філософські роздуми. А як повернеться ситуація, на чиєму боці буде справедливість та наскільки відкриються закутки людської психології - побачите у трактуванні режисера Сергія Павлюка.

Придбати квиток на Вистава "Візит дами" можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Полтава.

Вистава "Візит дами" відбудеться 13 квітня 2024, 17:00, субота в Академічний обласний музично-драматичний театр ім. М.В. Гоголя. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.