Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава «Вождь червоношкірих»

13 серпня 2018, 17:00, понеділок
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
01:00
З антрактом
Бронь На касу
72
години
До
3 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

Дикий захід. Двоє ковбоїв бандитів заради викупу викрадають дівчинку - дочка багатого джентельмена. Їй же вони говорять що це гра в індіанців і вона, як вождь червоношкірих, повинна з ними прожити три дні в лісі. Але якби вони знали яким пеклом для них обернеться життя з цією зірвиголовою.
 
Лиходії виявляються настільки безпорадними перед дитячою безпосередністю, що готові просто повернути дівчинку додому. Але позбутися Вождя червоношкірих виявляється дуже не просто.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Полтава.

Вистава «Вождь червоношкірих» відбудеться 13 серпня 2018, 17:00, понеділок в Театр ім. Гоголя. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+