В связи с военным положением часть мероприятий не состоится. Следите за информацией на страницах событий.

Спектакль "Возлюби"

18 сентября 2015, 19:00, пятница
Продажа остановлена
прошедшее событие

О событии

«Возлюби» - багатоскладова постановка, що включає кілька креативних елементів, об'єднаних баченням молодого режисера Романа Мамонтова:
- Класичний ігровий театр у виконанні 7 акторів;
- Музика Duo Zikr (Ольга Ткаченко та Ігор Сілін) у живому виконанні Ольги Ткачеко та театру «Голос Вогню», що розробляє архаїчні техніки голосоведення, вібраційно-медитативного співу;
- Оригінальне сценографічне рішення. Технологія мультимедійної відео-проекції за участю театру тіней "Teulis", що комбінує живе музичне виконання;
Концептуальне органічне поєднання інноваційних технологій і старовинних технік створює унікальний характер постановки Романа Мамонтова, яка, апелює до вічних, загальнолюдських цінностей.
 
Вистава розповість історію перших послідовників християнства, альтернативну версію життя і смерті Іуди Іскаріота, а також розповість про трагічну долю жінки, ревно вірившій, що її любов до Ісуса Христа перевершує почуття, які відчуває його оточення. Всі три твори пронизані магістральним сюжетним стрижнем і об'єднані спільною концептуальною канвою.
 
Duo ZIKR
 
Ідея постановки «Возлюби» зародилася в надрах дуету вокальної імпровізації Ігоря Калінаускаса (псевдонім - Сілін) та Ольги Ткаченко «Duo Zikr», створеного в 1993 р.
Вокальні композиції дуету являють собою не спів у традиційному сенсі слова, а імпровізовану медитативну практику, побудовану на авторських методиках і духовному досвіді різних народів світу. Вони поєднують в собі різні вокальні техніки, серед яких суфійський зікр, камерний і народний вокал, тибетська мантрова вокальна техніка, тувинський горловий спів, православне раденіе та інші.
Дискографія дуету налічує більше двадцяти альбомів. Дует неодноразово записувався і виступав з багатьма відомими музикантами - Борисом Грєбєнщіковим, Сергієм Курьохіним, Джівані Гаспаряном, Юрієм Морозовим та іншими. Творчість дуету високо оцінили Мстислав Ростропович і Галина Вишневська.
Вистава «Возлюби» реалізована учнями «Duo Zikr» за участю Ольги Ткаченко. 
 
«Голос Вогню»
 
Театр «Голос вогню» - секстет молодих випускників Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського та Харківського Національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського, створений під керівництвом художнього керівника Ольги Ткаченко. Починаючи з часу виникнення, з 2007 р., театр провів, як самостійно, так і спільно з «DUO ZIKR», більше трьох десятків концертів в декількох країнах Європи.
«Возлюби» - перша постановка, в якій актори театру «Голос вогню» комбінують живий музичний виступ з елементами ігрового театру.
 
«Teulis»
 
Театр тіней "Teulis" народився в Києві в кінці 2010 р. В його перший склад увійшли професійні танцюристи і акробати. Театр активно розвивається і вже на сьогоднішній день є найбільш бажаним колективом у своєму напрямку. Финалисти Талант шоу: Česko Slovensko má talent – 2012: Минута СЛАВЫ "Дорога на Олимп" – 2013; - "Yetenek sizsiniz türkiye - 2014". Вони створили оригінальний естетичний світ тіней, де силуети на сцені оживають в унікальних картинах тривимірного різноманіття життя! Театр тіней «TEULIS» - це одкровення силуетів людських історій, і нічого стороннього!

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2022 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Полтава.

Спектакль "Возлюби" состоится 18 сентября 2015, 19:00, пятница в Театр им. Гоголя. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

Вопрос? Ответ!
+