У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Спектакль "Возлюби"

18 вересня 2015, 19:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

«Возлюби» - багатоскладова постановка, що включає кілька креативних елементів, об'єднаних баченням молодого режисера Романа Мамонтова:
- Класичний ігровий театр у виконанні 7 акторів;
- Музика Duo Zikr (Ольга Ткаченко та Ігор Сілін) у живому виконанні Ольги Ткачеко та театру «Голос Вогню», що розробляє архаїчні техніки голосоведення, вібраційно-медитативного співу;
- Оригінальне сценографічне рішення. Технологія мультимедійної відео-проекції за участю театру тіней "Teulis", що комбінує живе музичне виконання;
Концептуальне органічне поєднання інноваційних технологій і старовинних технік створює унікальний характер постановки Романа Мамонтова, яка, апелює до вічних, загальнолюдських цінностей.
 
Вистава розповість історію перших послідовників християнства, альтернативну версію життя і смерті Іуди Іскаріота, а також розповість про трагічну долю жінки, ревно вірившій, що її любов до Ісуса Христа перевершує почуття, які відчуває його оточення. Всі три твори пронизані магістральним сюжетним стрижнем і об'єднані спільною концептуальною канвою.
 
Duo ZIKR
 
Ідея постановки «Возлюби» зародилася в надрах дуету вокальної імпровізації Ігоря Калінаускаса (псевдонім - Сілін) та Ольги Ткаченко «Duo Zikr», створеного в 1993 р.
Вокальні композиції дуету являють собою не спів у традиційному сенсі слова, а імпровізовану медитативну практику, побудовану на авторських методиках і духовному досвіді різних народів світу. Вони поєднують в собі різні вокальні техніки, серед яких суфійський зікр, камерний і народний вокал, тибетська мантрова вокальна техніка, тувинський горловий спів, православне раденіе та інші.
Дискографія дуету налічує більше двадцяти альбомів. Дует неодноразово записувався і виступав з багатьма відомими музикантами - Борисом Грєбєнщіковим, Сергієм Курьохіним, Джівані Гаспаряном, Юрієм Морозовим та іншими. Творчість дуету високо оцінили Мстислав Ростропович і Галина Вишневська.
Вистава «Возлюби» реалізована учнями «Duo Zikr» за участю Ольги Ткаченко. 
 
«Голос Вогню»
 
Театр «Голос вогню» - секстет молодих випускників Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського та Харківського Національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського, створений під керівництвом художнього керівника Ольги Ткаченко. Починаючи з часу виникнення, з 2007 р., театр провів, як самостійно, так і спільно з «DUO ZIKR», більше трьох десятків концертів в декількох країнах Європи.
«Возлюби» - перша постановка, в якій актори театру «Голос вогню» комбінують живий музичний виступ з елементами ігрового театру.
 
«Teulis»
 
Театр тіней "Teulis" народився в Києві в кінці 2010 р. В його перший склад увійшли професійні танцюристи і акробати. Театр активно розвивається і вже на сьогоднішній день є найбільш бажаним колективом у своєму напрямку. Финалисти Талант шоу: Česko Slovensko má talent – 2012: Минута СЛАВЫ "Дорога на Олимп" – 2013; - "Yetenek sizsiniz türkiye - 2014". Вони створили оригінальний естетичний світ тіней, де силуети на сцені оживають в унікальних картинах тривимірного різноманіття життя! Театр тіней «TEULIS» - це одкровення силуетів людських історій, і нічого стороннього!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Полтава.

Спектакль "Возлюби" відбудеться 18 вересня 2015, 19:00, п’ятниця в Театр ім. Гоголя. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+