Комедія "Дівич-вечір"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Шість подруг збираються разом – молоді, вродливі, незаміжні жінки! Вони давно не бачилися, та й привід є: одна з них вагітна.
Це справді подія, адже дитини поки немає в жодної. Про що йтиметься? Про чоловіків, звісно. І про те, чого сьогодні рішуче бракує жінкам. Розмови кружляють орбітами ліжка, шлюбу, сім'ї, обертаючись у «відкритому космосі» інтиму і одкровень.
 
«Дівич-вечір» можна порівняти з американським коктейлем: кола, лід, вершки та стиглі ягоди – за смаком. Вживається під важку музику Бетховена та легковажні мелодії Верді: сміх крізь сльози. Глядач співпереживає і відчуває впізнавання. І все ж таки вистава обнадіює та дарує оптимістичний заряд!
 
В ролях:
 
Анна Кошмал – актриса театру та кіно, зірка серіалів "Свати", "Папік-2"
Анжеліка Гирич - заслужена артистка України
Віталіна Біблів – заслужена артистка України, актриса театру "Золоті Ворота", зірка серіалу "Будиночок на щастя"
Наталія Васько – актриса театру та кіно, зірка серіалу "Кріпачка"
Катерина Варченко – актриса театру та кіно, зірка серіалу "Хазяйка"
Ксенія Вертинська – актриса театру та кіно, зірка серіалу "СидорЕнки і СидОренки"
 
Авторка п'єси – Лора Каннінгем
Режисер – Тихон Тихомиров
Художниця – Марія Пашкурова-Петренко
 
Продюсерка – Тетяна Єдемська
театральна агенція ТЕ-АРТ
 
У випадку повітряної тривоги вистава призупиниться, глядачі пройдуть до найближчого укриття. Після закінчення тривоги виставу буде продовжено. Очікування максимум до 20:00 можливе, потім буде повідомлено стосовно перенесення

Придбати квиток на Комедія "Дівич-вечір" можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Полтава.

Комедія "Дівич-вечір" відбудеться 18 квітня 2024, 18:00, четвер в Академічний обласний музично-драматичний театр ім. М.В. Гоголя. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.