У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Пригоди Буратіно або Золотий ключик"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Шарманщик Карло отримав в подарунок поліно, яке вміло говорити. З цього поліна він змайстрував дерев'яного хлопчика, якого назвав Буратіно. Потім купив для Буратіно Абетку і відправив його вчитися в школу, але до неї він не дійшов, тому що по дорозі в школу з ним сталося багато різних цікавих і небезпечних пригод. Несподівано для себе, він отримав незвичайний подарунок, який змінив його життя назавжди. Що це були за пригоди і який подарунок отримав Буратіно, ви дізнаєтеся, якщо прийдете до нас в театр і перегляньте нашу виставу.
 
Вікова категорія: 3-12 років
Тривалість: 45 хв.
Режисер: А. Іноземцев
Художник В. Козуб
Композитор В. Якубович
Хореограф: заслужена артистка України А. Остапенко

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Полтава.

Вистава "Пригоди Буратіно або Золотий ключик" відбудеться 15 лютого 2020, 11:00, субота в Полтавский академический театр кукол. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.