У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Харківький театр Кімната Т "Амелі"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Французька героїня однойменного  фільму зійшла з екрану та з'явилася  на театральній сцені. Театр "Кімната Т" покаже своє бачення відомої історії незвичайної дівчини Амелі!  Моновистава, що своєю щирістю змусить Вас на годину забути про життєві реалії та навчить щиро радіти кожній хвилині! Професійна акторська гра, неймовірне музичне оформлення у поєднанні з пластичними етюдами, все зіллється воєдино з однією  метою - занурити глядачів у цей кумедний та мрійливий світ, що, насправді живе в кожному з Вас! 
 
Приходь, та віднайди в собі власну Амелі!    

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Полтава.

Харківький театр Кімната Т "Амелі" відбудеться 30 травня 2015, 17:00, субота в Полтавський академічний обласний театр ляльок. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+