У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Дискотека «Юність»

12 лютого 2022, 22:00, субота
Продаж припинено
минула подія
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

Як відомо - Юність ніколи не проходить і залишається з нами назавжди. Так само, як і наша дискотека! Пропонуємо вашій увазі ще одну вечірку «Юність», яка вже встигла так полюбитися полтавцям і гостям нашого чарівного міста! Цього разу ми присвячуємо дискотеку, мабуть, найважливішій та найпрекраснішій речі в житті, яка врятує всіх нас, – коханню! З нагоди Дня закоханих пропонуємо вам поринути у світ любові разом з нами та розділити її з усіма присутніми!
 
Фантастична солодка атмосфера ностальгії, невгамонні танці під улюблені хіти та вічний дух кохання, що завжди об’єднує всіх нас в одне ціле! Запрошуємо вас знову відчути це приємне божевілля 12 лютого, у суботу, в легендарному клубі «Villa Крокодила»!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Полтава.

Дискотека «Юність» відбудеться 12 лютого 2022, 22:00, субота в Concert hall «Villa Крокодила». За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.