Вечірка «Юність»

4 вересня 2021, 22:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Що для вас означає слово «Юність»?  Вік?  Період життя? Може, хвилюючі спогади?
 
Ми ж вважаємо, що це - невід'ємна частина свята душі, яка завжди з тобою! Незалежно від часу, віку, поколінь, смаків і поглядів.
 
Саме тому з радістю анонсуємо вечірку з символічною назвою, дискотеку, якої так давно не вистачало нашій рідній серцю Полтаві!
 
Для нас «Юність» - чисте і приємне божевілля: суміш веселощів, радості, співу і танців під улюблені пісні, алкоголю, нових приємних знайомств і вірних друзів поруч!
 
І ніщо нас не зупинить!  ;)
 
Чекаємо всіх вас у прекрасний теплий суботній вечір у місці, яке стало для нас другою домівкою - клубі «Villa Крокодила», 4 вересня, а дамо старт нашому паті о 22:00!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Полтава.

Вечірка «Юність» відбудеться 4 вересня 2021, 22:00, субота в Concert hall «Villa Крокодила». За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+