"Поезія - це завжди неповторність"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Всіх любителів і шанувальників творчості геніальної української поетеси Ліни Костенко запрошуємо поринути у світ високої поезії разом з лауреаткою міжнародних конкурсів читців Катериною ЮРЧЕНКО та солістами обласної філармонії.
 
21 березня о 18.00 у Всесвітній день поезії, будемо раді бачити Вас на програмі «ПОЕЗІЯ –ЦЕ ЗАВЖДИ НЕПОВТОРНІСТЬ».
 
Будьте неповторними, залишайтесь неповторними! Кожен з Вас яскрава особистість – тож, розкривайтесь! Ми всі цього варті!

Придбати квиток на "Поезія - це завжди неповторність" можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Полтава.

"Поезія - це завжди неповторність" відбудеться 21 березня 2023, 18:00, вівторок в Полтавська обласна філармонія. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.