Концерт гурту "Онейроїд"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

"Онейроїд" уперше виступить в залі Полтавської обласної філармонії.
 
Це легендарний полтавський альтернативний гурт, утворений 25 грудня 1992 року з ініціативи Андрія Боркунова (вокал, гітара) та Анатолія Воліка (тексти, бас). 
Одне з трактувань слова "онейроїд" в перекладі з грецької - сон наяву.
 
Музика гурту цілком відповідає цьому визначенню: в даний момент це суміш різноманітних стильових течій етно-джаз-альтернативного року з дуже нестандартними рисами неопсиходеліки.
Гурт ніколи не залишає байдужою свою публіку, а чарівний голос вокалістки Оксани Дронової заворожує з перших нот. Музиканти реально створюють магічний простір, їх музика - дуже якісна, справжній шаманізм).
 
Приходьте самі, беріть друзів, запрошуйте знайомих. 
Чекаємо 8 квітня о 18:00.

Придбати квиток на Концерт гурту "Онейроїд" можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Полтава.

Концерт гурту "Онейроїд" відбудеться 8 квітня 2023, 18:00, субота в Полтавська обласна філармонія. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.