Михайло Грицкан

28 травня, 19:00, понеділок
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години

Опис

МИХАИЛ ГРИЦКАН ТЕКСТОВАЯ ИНФОРМАЦИЯ ДЛЯ ИНТЕРНЕТА,

БИЛЕТНЫХ ОПЕРАТОРОВ, АУДИО, ВИДЕО РОЛИКОВ, ОБЪЯВЛЕНИЙ…

 

Його пісні схвалені мільйонами сердець! Глядачи аплодують йому стоячи!  А тембр  голосу викликає мужність у чоловіків, та тремтіння у жінок! Щирicть виконання , неймовiрна харизма,особливий сценічний образ та ретельно підібраний репертуар принесли  популярність співаку не тільки в Україні, а й за її межами.

Приємний баритон Михайла Грицькана у поєднанні з надзвичайною харизмою робить його виступи неповторними. У своїх піснях віддає себе сповна, тому швидко завойовує серця багатьох слухачів.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Полтава.

Михайло Грицкан відбудеться 28 травня, 19:00, понеділок в Палац дозвілля "Листопад". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+